"Życie zgodnie z filozofią Slow Life & Garden - bez pośpiechu, w zgodzie z naturą"

W państwach Europy Zachodniej i w USA rozpowszechnia się filozofia Slow Life & Garden, w myśl której drogą do długiego, spokojnego i szczęśliwego życia jest zaprzestanie sprzeciwiania się naturze i jej prawom. Wiąże się to przede wszystkim ze zmianą stylu życia i przyjęciem innych priorytetów życiowych. W miejsce stresu, zaganiania, pogoni za pracą i pieniędzmi powinno wejść spokojne życie prowadzone w oddaleniu od miejskiego zgiełku - na wsi, na łonie przyrody, zgodnie z prawami natury. Niezwykle ważną rolę odgrywa w tym przypadku również właściwy sposób odżywiania - zdrowe jedzenie przygotowane z naturalnych rodzimych produktów.

Tego jeszcze nie było! Trzy najbardziej poszukiwane obiekty w jednym miejscu w Poznaniu! Przypomnij sobie ile czasu do tej pory marnowałeś na dojazdy do tych miejsc.

Ile czasu spędzone w staniu w korkach... 
Nasz klub fitness w Poznaniu jest wyposażony w najlepszy sprzęt do ćwiczeń siłowych oraz aerobowych. Sale są klimatyzowane i wyposażone w duże lustra. Dodatkowo oferujemy szeroki wybór zajęć sportowych skierowanych do osób, które lubią ćwiczyć w grupie z instruktorem. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć. Nasz klub fitness posiada przestronne szatnie oraz wyspecjalizowany personel, który zawsze jest nastawiony na służenie pomocą naszym członkom. 
Na miejscu znajduje się również gabinet dietetyka w Poznaniu, dzięki czemu, oprócz ćwiczeń, nasz dietetyk może skomponować państwu odpowiednio zbilansowaną dietę oraz udzielić porad żywieniowych. Połączenie sportu i diety pozwoli na osiągnięcie maksymalnych korzyści. Często źle zbilansowana dieta jest przyczyną naszych problemów z utrzymaniem prawidłowej sylwetki oraz dobrego samopoczucia. 
Dodatkowo, oprócz dietetyka, nasz gabinet kosmetyczny w Poznaniu, pozwoli na odprężenie po ciężkim treningu oraz dopełnienie starań prowadzących do dobrego wyglądu ciała. W naszym zespole kosmetycznym pracują doświadczeni i wykształceni pracownicy z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy szeroką gamę usług kosmetycznych. Dzięki nam, już nie będziesz musiał marnować czasu na dojazdy oraz stresować się spóźnieniami, które odbierają przyjemność z dbania o siebie i zniechęcają do ćwiczeń. Od teraz z chęcią będziesz dbać o siebie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ze strony sport-beauty.pl

Fotografie:

zdrowie

medycyna

leczenie