"Życie zgodnie z filozofią Slow Life & Garden - bez pośpiechu, w zgodzie z naturą"

W państwach Europy Zachodniej i w USA rozpowszechnia się filozofia Slow Life & Garden, w myśl której drogą do długiego, spokojnego i szczęśliwego życia jest zaprzestanie sprzeciwiania się naturze i jej prawom. Wiąże się to przede wszystkim ze zmianą stylu życia i przyjęciem innych priorytetów życiowych. W miejsce stresu, zaganiania, pogoni za pracą i pieniędzmi powinno wejść spokojne życie prowadzone w oddaleniu od miejskiego zgiełku - na wsi, na łonie przyrody, zgodnie z prawami natury. Niezwykle ważną rolę odgrywa w tym przypadku również właściwy sposób odżywiania - zdrowe jedzenie przygotowane z naturalnych rodzimych produktów.

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu z wykorzystniem poniższego formularza kontaktowego


Świeżość produktu spożywczego jest zależna od warunków transportu jak również od czasu, w jakim produkt dociera na stół konsumenta. Dlatego też w przypadku produktów szybko psujących się takich jak ryby czy owoce morza firmy korzystają ze spedycji lotniczej jako najszybszego sposobu na przetransportowanie produktów świeżych z jednego krańca planety na drugi. Małże czy krewetki wyłowione w Azji w ciągu kilkunastu godzin docierają na stoły Europejczyków.

Cieszy nas bardzo, iż stale wzrasta spożycie żywności ekologicznej wśród coraz bardziej świadomych polskich konsumentów. Coraz więcej ludzi woli zapłacić więcej za zdrową żywność bez chemii i pestycydów niż kupować masowo produkowane produkty sprzedawane w marketach.