"Życie zgodnie z filozofią Slow Life & Garden - bez pośpiechu, w zgodzie z naturą"

W państwach Europy Zachodniej i w USA rozpowszechnia się filozofia Slow Life & Garden, w myśl której drogą do długiego, spokojnego i szczęśliwego życia jest zaprzestanie sprzeciwiania się naturze i jej prawom. Wiąże się to przede wszystkim ze zmianą stylu życia i przyjęciem innych priorytetów życiowych. W miejsce stresu, zaganiania, pogoni za pracą i pieniędzmi powinno wejść spokojne życie prowadzone w oddaleniu od miejskiego zgiełku - na wsi, na łonie przyrody, zgodnie z prawami natury. Niezwykle ważną rolę odgrywa w tym przypadku również właściwy sposób odżywiania - zdrowe jedzenie przygotowane z naturalnych rodzimych produktów.

Wszystkie media: internet, telewizja i gazety krzyczą do nas, że powinniśmy być aktywni fizycznie.

No i jest w tym sporo racji. Aktywność fizyczna ma ogromny wpływ na życie każdego człowieka. Warto się nią zająć, bo sport to zdrowie. Zanim jednak zaczniemy uprawiać jakąś dyscyplinę, zastanówmy się, gdzie możemy zacząć działać. Placówek sportowych jest naprawdę wiele.
Jeśli więc nie lubimy ćwiczyć w większej grupie osób, wcale nie musimy tego robić. Wystarczy, że zaczniemy trenować w swoim własnym domu. Do dyspozycji mamy wiele filmików i stron z gotowymi planami treningowymi. Każdego dnia nasze ćwiczenia mogą być zupełnie inne. Dzięki temu tak szybko się do nich nie zniechęcimy. Jeśli jednak wciąż brakuje nam motywacji do ruchu, przerzućmy się na ćwiczenia w grupie. Takie zajęcia grupowe zaoferują nam wszystkie kluby fitness jak np http://www.fitness-academy.com.pl/pl/kluby/wroclaw/staremiasto Mamy ogromną ilość placówek do wyboru. Zanim więc zakupimy karnet do jednej z nich, sprawdźmy wszystkie po kolei. Możemy wybrać się do nich na pierwsze rozeznanie. Dzięki temu sami stwierdzimy, czy dany klub na pewno nam odpowiada. Na niektórych z nich może być m.in. siłownia. To świetne miejsce, w którym popracujemy mocno nad swoją sylwetką. Zbudujemy umięśnioną figurę, która automatycznie poprawi nasz wygląd.
Oczywiście nie ma większego znaczenia to, gdzie będziemy uprawiać sporty. Liczy się przede wszystkim to, że w końcu zaczniemy się ruszać. Powinniśmy więc dopasować klub fitness lub siłownie do własnych potrzeb, wymagań i możliwości. Następnie jak najczęściej z niej korzystajmy. Tym sposobem szybko poprawimy swoje zdrowie, formę i kondycję.

Fotografie:

medycyna

apteki

lekarstwa

sport

fitness

siłownia